بهترین مرکز کاشت ناخن حرفه ای در کرج

بهترین خدمات کاشت ناخن در کرج بصورت کاملا حرفه ای توسط سالن ناخن شیما. آیا تاکنون به مفهوم ناخن کاشتن فکر کرده اید؟، آیا قصد دارید یکبار ناخن کاری را تجربه کنید؟، در این مطلب از وبسایت شیما قره داغی، به بررسی کاشت ناخن در کرج خواهیم پرداخت تا ضمن پاسخ به پرسش های متداول شما عزیزان درباره این حرفه آرایشی و بهداشتی، بانوان گرامی را با بهترین مرکز کاشت ناخن در کرج آشنا نماییم.

کاشت ناخن به عنوان یک روش ترمیمی برای جایگزینی ناخن های شکننده و افزایش زیبایی انگشتان آسیب دیده بسیار مورد توجه بانوان می باشد. افرادی که به سلامت، زیبایی و آراستگی خود توجه کافی دارند، همواره ترجیح می دهند تا بدنی سالم و ظاهری دوست‌ داشتنی و جذاب داشته باشند. کاشت ناخن همان راه حلی است که به افزایش ظرافت و زیبایی شما کمک می کند.

کاشت ناخن، چرا و چطور؟

شکنندگی، رشد نامنظم، بروز خط و خطوط، تغییر رنگ و هرگونه بد شکلی دیگر در ناخن، شایع ترین نوع آسیب در میان بانوان است. ناخن، استخوانی نازک و شبه پوستی بر سر انگشتان دست و پا است که علاوه بر فواید حرکتی، در حفظ وجاهت فرد نیز تاثیر زیادی دارد. با این وجود، ناخن در زمره آسیب پذیر ترین بخش های بدن نیز قرار می گیرد. از اینرو، هیچ خانمی دوست ندارد که سلامت ناخن های خود را از دست بدهد و با انگشتان بد شکل دیده شود‌.

داشتن ناخن سالم و زیبا، یک امتیاز مهم در ضیافت ها، مجالس عروسی، جشن تولد و … است. پیش از پرداختن به راه چاره این مشکل فراگیر، باید بدانیم که چه عواملی در بد فرم شدن، شکننده شدن، ضعیف شدن و لکه دار شدن ناخن تاثیرگذار است. سلامت و زیبایی ناخن ها در بیشتر مواقع، تحت تاثیر عوامل زیستی و غذایی قرار می گیرد. به طور مثال، یکی از نخستین نشانه های داشتن تغذیه نامناسب که ممکن است در بدن فرد بروز پیدا کند، تغییر رنگ و زشتی ناخن هاست. مصرف بی رویه مواد غذایی کم ارزش مانند نوشابه و در نتیجه کم‌خونی فقر آهن، می تواند موجب عارضه کویلونیشیا شود. کویلونیشیا که از آن به پدیده ناخن قاشقی هم یاد می کنند، موجب نازک شدن این استخوان شبه پوستی شده و ناخن را از حالت برآمدگی طبیعی خود خارج می سازد. در این وضعیت، ناخن ها به فرورفتگی در صفحه صدف تغییر حالت می دهند.

از دیگر بیماری های حوزه ناخن که ارتباط مستقیمی با تغذیه فرد دارد، خطوط بیو می باشد. این خطوط، شیار های بعضاً عمیقی هستند که در عرض ناخن ظاهر می شوند و لطافت آن را از بین می برند. عدم مصرف کافی روی در رژیم غذایی، منجر به ظهور این بدشکلی خواهد شد. هرچند چنین بیماری هایی با داشتن یک تغذیه مناسب، قابل رفع و کنترل است اما در همه موارد نمی توان از چنین تجویزی انتظار بهبودی داشت!.

گرچه همانطور که گفته شد، بیشتر بیماری های ناخن ناشی از عوامل زیستی و تغذیه ای می باشد اما در این میان، نباید از نقش ژنتیک نیز غافل شد. بعضی از بانوان اساساً از مشکل ضعف ناخن رنج می برند که علت آن، عدم تعادل هورمونی یا دیگر امراض ارثی است. در چنین شرایطی، آنچه به کمک افراد می آید، کاشت ناخن است!. شما می توانید از طریق کاشت ناخن در کرج، نه تنها زیبایی از دست رفته خود را باز بیابید بلکه می توانید از توسعه بیماری ها و عارضه های ناخن نیز جلوگیری نمایید.

انواع و روش های کاشت ناخن

انواع و روش های کاشت ناخن

تامین زیبایی و سلامت ناخن ها در فرایند کاشت، از راه های مختلفی امکان پذیر است. یکی از ساده ترین این روش ها، کاشت ناخن با قالب می باشد.کاشت ناخن قالبی یا دوئال که از سریع ترین روش های ترمیم ناخن شناخته می شود، اگرچه بهترین راه حل نیست اما یکی از محبوب ترین آنهاست. برای انجام این نوع کاشت ناخن، پس از پاکسازی و اصلاح لبه و صدف ناخن، بستر آن به منظور جلوگیری از بیماری و عفونت قارچی، آغشته به مایع ضد قارچ می شود. سپس، قالب های از پیش تهیه شده مناسب با سایز انگشت فرد، به کمک مواد زیرساز آرایشی برای افزایش چسبندگی و مدت ماندگاری مواد بعدی، بر روی صدف ناخن قرار می گیرد. البته نباید از ناخن قالبی انتظار مقاومت بالا داشت. بانوانی که در طول روز نیاز به استفاده زیاد از انگشتان خود در کار های دستی مانند تایپ کردن یا انجام مهارت های هنری دارند، ممکن است از دوام کم دوئال گله داشته باشند. برای اینگونه افراد، کاشت ناخن به شیوه ژلیش توصیه می شود.

یکی دیگر از راه های کاشت ناخن، روش ژله ای یا ژلیش است. پس از پاکسازی، اصلاح و استفاده از ضد قارچ، یک لایه مستحکم و زیر ساز ژل تحت عنوان بیلدینگ بر روی سطح ناخن، به عنوان ژل اولیه ایجاد می گردد. پس از انجام زیر سازی، از فینیشینگ ژل به عنوان ماده استحکام دهنده استفاده می شود. پس از خشک شدن فینیشینگ نیز، آخرین ماده به نام تاپ شاین به منظور درخشندگی و شفافیت نهایی بر روی ناخن قرار می گیرد. گفتنی است که از ژلیش می توان علاوه بر صدف طبیعی ناخن، بر روی بستر ناخن مصنوعی قبلی نیز استفاده کرد. در این روش، ناخن کاشته شده دیرتر از مدل قالبی دچار شکنندگی و صدمه می شود. به منظور تثبیت و تبدیل ژل از حالت مایع به جامد، استفاده از دستگاه ژلیش با لامپ LED و فرابنفش الزامی است. با این کار، شخص صاحب یک ناخن قوی و شیک می گردد. کاشت ناخن با فرمر و روش پودری نیز از دیگر روش های کاشت ناخن است.

بهترین مرکز کاشت ناخن حرفه ای در کرج کجاست؟

بهترین مرکز کاشت ناخن حرفه ای در کرج کجاست؟

واقعیت آن است که اگر کاشت ناخن توسط افراد غیر متخصص انجام بگیرد، نه تنها به نتیجه دلخواه نمی انجامد بلکه ممکن است وضع را از آنچه هست، بدتر کند!. عدم مهارت کافی در امور بهداشتی و آرایشی، باعث آسیب رساندن به ناخن ها و تخریب آنها می شود. از اینرو، لازم است تا بانوان عزیز در انتخاب مرکز کاشت ناخن دقت بیشتری داشته باشند. سالن ناخن شیما به عنوان یکی از بهترین مراکز آرایشی و بهداشتی کشور، وظیفه کاشت ناخن حرفه ای در کرج را بر عهده دارد. عزیزانی که به دنبال یک مرکز مطمئن و حرفه ای کاشت ناخن در کرج می باشند، می توانند به فضای مناسب و تیم مجرب این مرکز، اعتماد کامل نمایند. تضمین زیبایی در حین سلامتی، رسالت متخصصان است!.

5/5 - (1 امتیاز)

45 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *