کاشت ناخن، ترمیم و مانیکور توسط ناخن کار حرفه ای در کرج

آیا با خدمات مانیکور ناخن در کرج آشنایی دارید؟

بهترین خدمات مانیکور ناخن در کرج بصورت کاملا حرفه ای توسط سالن ناخن شیما.

مانیکور ناخن چیست و چه خدماتی را شامل می شود؟

پاسخ این است که مانیکور ناخن یک فعالیت درمانی است که شما می توانید آن را در خانه و یا در سالن مخصوص انجام دهید. یک مانیکور استاندارد معمولاً شامل کوتاه کردن ناخن ها، فرم دهی، پر کردن، سوهان کشیدن به آنها و لاک زدن می باشد. همچنین رسیدگی به کوتیکول های ناخن و ماساژ دست ها از جمله خدماتی است که شما برای انجام آن باید به سالن های مانیکور ناخن مراجعه کنید. در این مقاله از خدمات مانیکور ناخن و به طور خاص از خدمات مانیکور ناخن در کرج بیشتر خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

شاید در نگاه اول مانیکور ناخن با عمل سوهان کشیدن مترادف بنظر برسد. اما در واقعیت اینگونه نیست و سوهان کشیدن بر ناخن ها تنها یک بخش کوچک از پروسه ی مانیکور می باشد. اگر شما به سالن های مانیکور و به طور خاص سالن های مانیکور ناخن در کرج مراجعه کنید متوجه خواهید شد که این آیتم چیزی فراتر از شکل دادن به ناخن ها می باشد.

و همینطور لازم به ذکر است که کوتاهی ناخن ها، لایه برداری از پوست روی آنها، سوهان کشیدن و شکل دادن، از بین بردن پوست های اضافی اطراف رستنگاه ناخن و در نهایت لاک زدن بخش های متنوعی از عمل مانیکور به حساب می آیند.

چه زمانی مانیکور ناخن تاثیر خودش را خواهد گذاشت؟

بدون شک مانیکور ناخن تاثیرات فوق العاده ای بر ظاهر و سلامت ناخن خواهد داشت. همچنین شما هر بار بعد از مراجعه به سالن مانیکور احساس خوشایندی نسبت به ناخن های خودتان پیدا خواهید کرد. اما این تاثیرات مثبت زمانی ماندگار خواهند بود که شما بصورت مستمر و روتین به سالن های مانیکور مراجعه کرده و انگشتان زیبایتان را در اختیار متخصصان این امر قرار دهید.

مانیکور ناخن در کرج و اطلاعات مفید درباره آن

فرآیند مانیکور ناخن چقدر طول می کشد؟

مانیکور ناخن به طور متوسط ​​بین 30 تا 60 دقیقه به طول خواهد انجامید. این زمان با محاسبه ی کامل مدت زمان تمام فرایندهای مرتبط محاسبه شده است.

عمده ترین دلایل مانیکور ناخن چه هستند؟

نظم

ناخن ها بخش بسیار مهمی از ظاهر ما را تشکیل می دهند. البته به جز ظاهر، ما به محض دیدن ناخن های یک فرد می توانیم نکات زیادی را درباره ی شخصیت او بفهمیم.

با این حساب ناخن های مرتب و زیبای شما، نشانگر آراستگی و زیبایی شماست. قطعا وقتی ناخن ها تا این حد بر چگونه بنظر رسیدن شخصیت ما تاثیر گذارند، نامنظم بودن و نامرتب بودن آنها نیز می تواند نشانگر بی نظمی و شلختگی در یک فرد باشد. از اینرو انجام خدمات مرتبط با ناخن یا اصطلاحا مانیکور ناخن اهمیت زیادی دارد.

زیباتر بنظر رسیدن لاک بر روی ناخن

لاک زدن یک فرآیند لذت بخش برای هر خانمی است، به شما قول می دهم که خانم ها عاشق اینکار هستند و با انجام آن احساس خوشایندی پیدا می کنند. اما لاک زدن تخصص خاص خودش را لازم دارد و این آیتم بر روی ناخن های مانیکور شده بهتر بنظر خواهد رسید.

همچنین نتیجه ی لاک زدن در خانه بسیار متفاوت از نتیجه ی لاک زدن در سالن مانیکور خواهد بود. لذا ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای گرفتن یک نتیجه ی بهتر از خدمات سالن های مانیکور بهره ببرید. سالن های مرتبط با مانیکور ناخن در کرج این خدمات را در اختیار شما قرار خواهند داد.

زیباتر بنظر رسیدن ناخن های کاشته

ناخن های کاشته را حتما دیده اید. اما کاشت ناخن یک تخصص است که مانند هر تخصص دیگری متخصص خاص خودش را نیاز دارد. با این تواصیف نتیجه ی کاشت ناخن در خانه متفاوت از نتیجه ی کاشت ناخن در سالن مانیکور می باشد. پس اگر به کاشت ناخن علاقه مندید و دوست دارید ناخن های کاشته شما زیباتر جلوه کنند، به سالن های مانیکور و مخصوصا بهترین مرکز مانیکور ناخن در کرج سر بزنید.

بهداشت

علاوه بر زیبایی و آراستگی، نظافت شخصی، جزو مواردی است که همه ی خانم ها به رعایت آن توجه کرده و برای انجام فعالیت های بهداشتی زمان می گذارند. لذا با مراجعه به سالن های مانیکور و استفاده از خدمات آنها دیگر هیچ نگرانی نسبت به رعایت بهداشت نخواهید داشت. چرا که متخصصین این کار با خدماتی که به شما ارائه می دهند خیال شما را از این بابت راحت خواهند کرد.

گردش بهتر خون

یک مانیکور خوب، شامل ماساژ نیز می شود. ماساژ دست ها، و قرار دادن آنها در آب گرم، به گردش بهتر خون در بدن کمک کرده و درد و التهاب را تسکین می بخشد. از اینرو این فرایند از بهترین خواص درمانی نیز بهره می برد.

مانیکور ناخن در کرج و انواع آن

مانیکور ناخن در کرج و انواع آن

در ادامه به معرفی بعضی از انواع مانیکور خواهیم پرداخت. شما این خدمات را می توانید از سالن های مانیکور ناخن در کرج درخواست کنید.

مانیکور ناخن روسی در کرج:

در حین انجام مانیکور ناخن به شیوه ی روسی، از سوهان برقی استفاده می شود. متخصص انجام این نوع مانیکور ، ابتدا با سوهان برقی ناخن های شما را سوهان کشیده و به آنها شکل می دهد. سپس با استفاده از سرسوهانِ شنی گوشت های اضافی ناخن را بریده و اضافات را به عقب پس می زند. گفته می شود که این مدل مانیکور به دلیل بهره از سوهان برقی نیازمند مهارت فوق العاده ای است و لذا بهتر است توسط متخصصانی انجام شود که از حرفه ای بودن کار خودشان مطمئن هستند چرا که در صورت مبتدی بودن، سوهان برقی می تواند آسیب های جبران ناپذیری به ناخن و پوست اطراف آن وارد کند.

مانیکور ناخن آمریکایی در کرج:

مانیکور آمریکایی یکی از انواع مانیکور می باشد. برای انجام این نوع مانیکور ابتدا همه ی ناخن را به رنگ صورتی طبیعی در آورده و سپس قسمت جلویی ناخن را به رنگ بژ در می آورند. مانیکور ناخن آمریکایی طرفداران زیادی دارد.

مانیکور ناخن کلاسیک در کرج:

مانیکور کلاسیک یا لهستانی یکی از انواع رایج برای انجام مانیکور ناخن می باشد. در این روش ابتدا ناخن را کوتاه کرده و آن را سوهان می کشیم، سپس با یک انبرک گوشت های اضافی را بریده و با پوشر آنها را عقب می زنیم. استفاده از لاک و برق ناخن در این روش دلبخواهی است.

در این مقاله از مانیکور ناخن و مانیکور ناخن در کرج گفتیم. و انواع آن را معرفی کردیم. امید است که این مقاله برای شما جالب و کاربردی باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

28 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *