کاشت ناخن و ترمیم توسط ناخن کار حرفه ای در کرج

ترمیم ناخن حرفه ای در کرج

اهمیت ترمیم ناخن در کرج چیست و شامل چه مراحلی می شود؟

بهترین خدمات ترمیم ناخن در کرج بصورت کاملا حرفه ای توسط سالن ناخن شیما. تزیین ترمیم و زیبایی ناخن در کرج و سایر نواحی طرفداران بسیاری پیدا کرده، به گونه ای که بسیاری از خانم ها به دنبال یک ناخن کار قدرتمند و حرفه ای در محدوده کرج هستند. اگر شما نیز به دنبال ترمیم ناخن در کرج هستید، این مقاله را از دست ندهید.

اهمیت کاشت ناخن؟

 ناخن های یک خانم به اندازه زیبایی صورت و تناسب اندام او اهمیت دارد، طوری که می ‌تواند زیبایی و جاذبه او را دوچندان کند. ضمن اینکه برخی از خانم ها دارای مشکلاتی در ناحیه ناخن هستند و به همین علت به کاشت ناخن در کرج روی می آورند.

 کاشت ناخن در کرج می تواند در انواع مختلف انجام شود:

  • کاشت ناخن نمازی
  • کاشت ناخن قالبی
  • کاشت ناخن پودری
  • کاشت ناخن ژله ای
  • کاشت ناخن پا

نکات مهم در مورد کاشت ناخن

 بعد از اینکه کاشت ناخن انجام دادید، باید فرایندهای مربوط به ترمیم ناخن را نیز در نظر داشته باشید.

  • ترمیم و کاشت ناخن باید در مراکز کاملاً تخصصی و بهداشتی انجام شود.
  • برای ترمیم ناخن در کرج باید بعد از گذشت سه تا چهار هفته مراجعه داشته باشید.
  • اگر ترمیم ناخن ها را طولانی کنید یا پشت گوش بیندازید، در این صورت ناخن های شما زیبایی خود را از دست می دهد و از فرم اولیه خارج خواهد شد.  ضمن اینکه ممکن است زمینه برای عفونت های باکتریایی و قارچی نیز به وجود آید.
  • کاشت ناخن با تنوع بسیاری همراه است. مسلماً تنوع کاشت تاثیر بسیاری در قیمت کاشت ناخن دارد. به همین علت هر کدام از ناخن ها با قیمت متفاوتی به مشتری عرضه می گردد. در واقع این قیمت با توجه به جنس موادی که برای کاشت مورد استفاده قرار گرفته، متفاوت خواهد شد.

عوامل موثر بر قیمت ترمیم ناخن در کرج

عوامل موثر بر قیمت ترمیم ناخن در کرج

قیمت ترمیم ناخن در کرج تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. جنس کاشت ناخن چه بوده و فرد ناخن کار برای ترمیم ناخن باید از چه موادی بهره مند شود؟ برخی از موادی که برای کاشت و ترمیم ناخن مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت به مراتب بیشتری دارد. همچنین میزان و نوع خرابی ناخن نیز در تخمین قیمت ترمیم ناخن در کرج تاثیر بسیاری دارد. اگر میزان خرابی بیش از اندازه باشد، قیمت ترمیم بالاتر می رود.

به عنوان مثال اگر ناخن دچار هواگرفتگی یا شکستگی شده باشد، هزینه بیشتری را به خود اختصاص می دهد. چون این نوع ترمیم جزء اصلی ترین موارد اصلاحی ناخن به حساب می‌آید و زمانبر می باشد.

مراکز کاشت و ترمیم ناخن نیز در تخمین قیمت خدمات ناخن تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر این مراکز از مراکز معتبر، مطمئن، با سابقه و تخصصی باشند، مسلماً هزینه بیشتری را برای خدمات در نظر می‌گیرند. ضمن اینکه این مراکز تخصصی خدمات خود را به شکل تضمینی به مشتریان ارائه می‌کنند.

همانطور که می دانید عملیات مربوط به تزیین، زیبایی، ترمیم و بازسازی ناخن بسیار حساس است. اگر ناخن کاری که برای ارائه خدمات ناخن انتخاب می کنید حرفه ای نباشد، می تواند به ناخن و پوست شما آسیب جدی وارد کند. ضمن اینکه احتمال دارد زمینه برای بروز عفونت های قارچی و باکتریایی را در ناخن و پوست شما به وجود آورد.

 اگر چه مراکز تخصصی کاشت ناخن نسبت به سایر مراکز قیمت بیشتری برای ارائه خدمات در نظر می‌گیرند اما خدمات خود را با کیفیت بالا، بهترین مواد و تضمین به مشتری ارائه می کنند. ضمن اینکه در این مراکز مسائل بهداشتی و موارد استاندارد به طور کامل رعایت می گردد.

چرا ترمیم ناخن ضروری است؟

 ناخن ها بعد از گذشت ۳ تا ۴ هفته، حدود ۲ تا ۳ میلیمتر رشد دارند. از این رو زمانی که کاشت ناخن انجام می دهیم، بعد از یک ماه ناخن کاشته شده جابجا می شود و به جلو رانده خواهد شد. این موضوع به خاطر رشد کردن ناخن شما از سمت ریشه است. در چنین وضعیتی ناخن شما بافت یکدست خود را از دست می‌دهد و به شکل دو تکه به نظر می‌رسد. یک تکه مربوط به ناخنی است که تازه رشد کرده و هیچ نوع پوششی ندارد، یک تکه نیز مربوط به ناخن کاشته شده است. این موضوع در هر کاشت ناخن وجود دارد و مربوط به نوع خاصی از کشت ناخن نیست.

مطلب مهم دیگری که ترمیم ‌ناخن را حائز اهمیت می کند، این است که رشد کردن ناخن جدید فشار بیشتری بر روی بافت صدفی اعمال می کند و این مسئله سبب شکستگی و آسیب می گردد.

 ممکن است ترمیم ناخن به دلایل مختلف انجام شود، با این وجود طبق روال طبیعی رشد ناخن ها به ترمیم کاشت ناخن نیاز پیدا می کنید.

مراحل ترمیم ناخن در کرج

مراحل ترمیم ناخن در کرج

 برای ترمیم ناخن ابتدا از تجهیزاتی مانند سوهان‌ برقی کمک گرفته می شود. این سوهان از حجم مواد روی صفحه ناخن کم می کند. برای اجرای این کار باید سرعت بالایی داشته باشیم. در غیر این صورت ناخن های فرد آسیب زده خواهند شد.

 اگر ناخن ها دچار هوا گرفتگی شده باشند، باید از یک الماسه برای بیرون کردن این هوا استفاده نمایید. در نهایت خط ترمیم ناخن حذف می گردد.

مرحله فرم دهی

فرم دهی به ناخن نیز یکی دیگر از مراحل مهم در ترمیم ناخن است. برای این فرم دهی از مشتری نظرخواهی می‌شود. بعضی مشتریان تمایل دارند ناخن های کوتاه و مرتبی داشته باشند. برخی از مشتریان به ناخن های بلند علاقه دارند. برای انجام ریزه کاری معمولاً از سوهان ناخن استفاده می‌شود.

اگر چه در حال حاضر بسیاری از سوهان ها برای فرم دهی به ناخن ها وجود دارند اما نوع شیشه ای آن از مطلوب ترین سوهان ها می باشد. برای فرم دهی به نقاط ظریف ناخن نیز از سوهان اسفنجی استفاده می گردد. این نوع سوهان ها سمباده کاری بسیار خوبی دارند و می‌توانند برای فرم دهی به نقاط ظریف گزینه مناسبی باشند.

 زمانی که فرآیند ترمیم و کاشت ناخن انجام می‌شود، اکسیژن رسانی به خون تقریباً غیر ممکن می گردد. در چنین حالتی ممکن است ناخن دچار مشکلات مختلفی همچون خشک شدن صفحه، شکستگی، تغییر رنگ، تخریب و مشکلات باکتریایی و قارچی گردد. برای جلوگیری از این نوع مشکلات از ضد قارچ در هنگام اجرای مراحل ترمیم ناخن استفاده می گردد.

 پرایمر از دیگر مراحل اجرا شده جهت ترمیم ناخن می باشد. برای مشتریانی که پوست خشک دارند، از پرایمر غیر اسیدی و برای مشتریانی که پوست های چرب دارند، از پرایمر اسیدی کمک گرفته می‌شود.

ترمیم کننده کوتیکول نیز برای ترمیم و بازسازی سلول های مرده روی ناخن، از بین بردن پوسته های اطراف ناخن، بازسازی ناخن آسیب پذیر و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرحله پولیش

 آخرین مرحله ترمیم ناخن، لاک زدن یا پولیش است. این کار برای براق شدن ناخن ها انجام می‌گیرد. این روش ساده بوده و افراد مبتدی نیز قادر به انجام آن هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

27 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *