کاشت ناخن توسط ناخن کار حرفه ای در کرج

ناخن کار حرفه ای در کرج

بهترین مرکز ناخن کار در کرج با ناخن های زیبای خود بدرخشید

خدمات کاشت ناخن در کرج بصورت کاملا حرفه ای توسط شیما قره داعی بهترین ناخن کار حرفه ای در کرج. مراکز معتبر ناخن کار در کرج خدماتی را ارائه می دهند که این خدمات می توانند برای اهداف درمانی و زیبایی ناخن ها استفاده شوند. کلیه خانم هایی که می خواهند آراسته به نظر برسند و یا عادت به جویدن ناخن های خود دارند می توانند با استفاده از خدمات کاشت ناخن، سلامتی و زیبایی را به ناخن های خود بازگردانند.

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن پروسه ای کاملا کاربردی است که می تواند برای اهداف درمانی و همچنین برای زیبایی و مراقبت از ناخن هایی که سریع می شکنند، خانم هایی که علاقه به آراستگی و زیبایی ناخن دارند و خانم هایی که از لاک زدن های مکرر خسته شده اند و … به کار گرفته شود.

ناخن کار در کرج، افزایش طول ناخن های شما را به طور متوسط ​​در 2 ساعت انجام می دهد. این خدمت به شما این امکان را خواهد داد که حدود ​​21 روز از ناخن های با تزئین، شکل، رنگ و حتی طرح ثابت مورد نظر خود لذت ببرید.

وقتی صحبت از کاشت ناخن می شود، تصور بسیاری از افراد ایجاد ناخن هایی بسیار طویل و اغراق آمیز است، در حالی که ناخن مصنوعی می تواند در اندازه و شکل دلخواه شما کاشت شود.

ناخن کار حرفه ای در کرج و کاشت ناخن

ناخن کار حرفه ای در کرج و کاشت ناخن غیر متمایز با ناخن طبیعی

ناخن کار حرفه ای در کرج می تواند پروسه کاشت ناخن را آنقدر طبیعی انجام دهد که نتوان آن را از ناخن های طبیعی متمایز کرد، هر چند که برخی افراد به کاشت ناخن در طرح ها و با اندازه های غیر متعارف علاقمندند  و خود درخواست کاشت چنین ناخن هایی می کنند در این حالت اندازه و شکل  با توجه به تقاضای مشتری تغییر می کند. جهت کاشت ناخن به صورت کاملا حرفه ای و بسیار نزدیک به ناخن های طبیعی خود می توانید از خدمات ما در سالن ناخن شیما استفاده کنید.

مقاومت بالای ناخن های مصنوعی

ناخن های مصنوعی 4 برابر مقاوم تر و سخت تر از ناخن های طبیعی هستند و به ندرت شکسته می شوند، بنابراین با استقبال بالایی از طرف مشتریان زیباپسند روبرو شده اند.

کاشت ناخن در موارد مختلف، ممکن است از نظر مواد و تکنیک استفاده شده متفاوت از یکدیگر باشند.

بهترین ناخن کار در کرج- انواع کاشت ناخن

از نظر مواد، کاشت ناخن توسط 3 ماده مخصوص ناخن انجام می شود:

  • ژل
  • اکریلیک
  • پلی ژل/ اکریل و ژل

همه مواد در طیف های رنگی مختلف موجود است.

از نظر تکنیک نیز انواع روش کاشت ناخن، به دو روش TEMPLATE و TYPE تقسیم می شود. اگرچه اخیراً مشاهده کرده ایم که می توان آن را با مواد جانبی مختلف مورد استفاده نیز کاشت نمود، اما نکته اصلی این است که با افزودن آن به نوک ناخن یا ایجاد یک قالب در زیر آن، از افزایش طول ناخن به اندازه دلخواه اطمینان حاصل شود.

یکی از سوالاتی که اغلب با آن مواجه می شویم این است که “کدامیک از مواد استفاده شده برای کاشت ناخن بادوام تر و بهتر است؟”، در واقع دوام همه مواد را باید با توجه به کیفیت محصول مورد استفاده و تکنیک ناخن کار اندازه گیری کرد، زیرا در حال حاضر طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت پایین وارد بازار شده و توسط ناخن کارهای غیر حرفه ای به کار گرفته می شوند.

اگر مواد کاشت ناخن را در مقایسه با یکدیگر و در شرایطی یکسان در نظر بگیریم، متداول ترین و پرطرفدار ترین نوع، ژل ناخن است که به دلیل براق و بی بو بودن و همچنین ساختار انعطاف پذیر آن مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد اکریلیک ناخن قدیمی ترین نوع موادی است که به منظور کاشت ناخن به کار می رفته، دارای ساختار پودری و جامد است، با مایع اکریلیک شکل می گیرد و بوی تحریک کننده ای دارد. ناخن های کاشت شده با این مواد را به اصطلاح ناخن های اکریلیک می نامند.

پلی ژل ها، که جایگزینی برای مواد اکریلیک هستند، اخیراً به عنوان ماده جدید و پرکاربرد در صنعت کاشت ناخن رواج یافته اند؛ آنها اکنون در میان انواع مواد کاشت ناخن جایگاه ویژه ای را برای خود پیدا کرده اند.

مدت زمان اجرای پروسه کاشت ناخن

پروسه کاشت ناخن پروسه ای نیاز به کار دستی می باشد و به طور متوسط ​​2 ساعت طول می کشد؛ در حالی که خدماتی چون استفاده از لاک دائمی ناخن به طور متوسط ​​40 دقیقه طول می کشد زیرا روی ناخن خود شما اعمال می شود و هیچ فرایند اکستنشنی در آن انجام نشده است.

ناخن کار خوب در کرج

ناخن کار خوب در کرج – هزینه کاشت ناخن

کاشت ناخن با استفاده از ژل رنگ طبیعی نسبت به سایر مواد با قیمت کمتری انجام می شود. این ژل در رنگ نزدیک به رنگ طبیعی ناخن است.

اگر می خواهید از ناخن های مصنوعی خود به صورت کاملا طبیعی استفاده کنید، هیچ مانعی وجود ندارد می توانید از انواع لاک معمولی روی آنها استفاده کنید و با استون آنها را پاک کنید. کاشت با استفاده از ژل رنگ طبیعی را مشتریانی که به رنگ های طبیعی ناخن علاقمندند ترجیح می دهند.

از آنجایی که ناخن ها پس از کاشت ناخن نیز به رشد خود ادامه می دهند، هر 3-4 هفته به مراقبت دوره ای و ترمیم نیاز دارند.

هزینه های ترمیم و نگهداری نسبت به کاشت اولیه ناخن مقرون به صرفه تر هستند، برنامه نگهداری یا ترمیم ناخن یک نوع فرایند تجدید زیبایی ناخن است. وقتی ناخن های شما رشد می کنند، بین پروتز و ناخن طبیعی فاصله ایجاد می شود، بنابراین این فاصله ها در پروسه ترمیم پر شده و ناخن های تغییر شکل یافته اصلاح می شوند.

به طور خلاصه، کاشت ناخن و داشتن ناخن های مصنوعی برای زنان پرمشغله و زنانی که دائماً مشغول کارهای خانه هستند و نمی توانند از ناخن های خود مراقبت کنند، مناسب است. شیما قره داغی به عنوان یک ناخن کار خوب در کرج تمامی خدمات ناخن خود را با کیفیت بالا و در عین حال با قیمت مناسب و استاندارد ارائه می کند.

آیا ناخن مصنوعی به ناخن طبیعی آسیب می رساند؟

نکته مهم در استفاده از ناخن مصنوعی مراحل تماس با ناخن طبیعی است، یعنی مرحله آماده سازی و مرحله برداشتن ناخن مصنوعی از روی ناخن طبیعی! ناخن طبیعی باید در مرحله آماده سازی چربی زدایی شود و بریدن بیش از حد یا عدم انتخاب فایل مناسب در این فرآیند می تواند به ناخن طبیعی آسیب برساند.

به طور خلاصه، قبل از هر چیز  باید فرد ناخن کار در کرج، از دانش کافی و حرفه ای برخوردار باشد. اگر مراحل آماده سازی و برداشتن به درستی انجام شود، ناخن های مصنوعی یا لاک دائمی ناخن به ناخن طبیعی آسیب نمی رساند. شیما قره داغی به عنوان بهترین ناخن کار در کرج کاشت ناخن را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهد و از این رو احتمال آسیب به ناخن طبیعی شما را به صفر می رساند.

5/5 - (1 امتیاز)

40 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *