آموزش کاشت ناخن در کرج با مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی

آکادمی آموزش و طراحی کاشت ناخن در کرج با مدیریت شیما قره داغی با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای، گواهینامه شرکتی و بین المللی بهترین و مجهز ترین آموزشگاه و آکادمی در بهترین سالن ناخن در کرج شیما قره داغی

تلفن تماس 4 3 7 6 9 0 3 2 1 9 0

 • آموزش کاشت ناخن
 • آموزش کاشت ناخن مادر ( پایه )
 • آموزش کاشت قالب
 • آموزش مانیکور روسی
 • آموزش کاشت ژل
 • آموزش کاشت پودر
 • آموزش پدی کور
 • آموزش طراحی ناخن

هر آنچه در مورد آموزش کاشت ناخن در کرج باید بدانید در آموزشگاه رسمی فنی و حرفه ای شیما قره داغی

 

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای شیما قره داغی ( انجمن ناخن )

داشتن ناخن‌های سالم و زیبا برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد. همه خانم‌ها دوست دارند که ناخن‌های سالم و زیبا داشته باشند. داشتن ناخن‌های زیبا دست‌ها را هم زیبا جلوه می‌دهد. یکی از بیشترین جست و جوهای خانم‌ها آموزش کاشت ناخن در کرج است.

به همین خاطر خانم‌ها همیشه به دنبال این هستند که ناخن‌های خود را بلند کنند و با استفاده از لاک‌های رنگی و برق ناخن به آنها جلوه دهند و به دنبال مانیکور ناخن‌های خود باشند.

در گذشته خانم‌ها بیشتر خودشان ناخن‌های خود را بلند می‌کردند و آنها را به شکل دلخواه خود در می‌آوردند. ولی در سالهای اخیر با روی کار آمدن خدماتی مانند کاشت ناخن، ژل ناخن، طراحی ناخن و… که در مراکز خدمات ناخن و آرایشگاه‌های زنانه صورت می‌گیرد، خانم‌های زیبایی ناخن‌های خود را به این مراکز می‌سپارند.

آموزش کاشت ناخن در کرج و نکات اصلی آن در آموزشگاه فوق تخصصی کاشت و طراحی ناخن شیما

افرادی که به سراغ کاشت ناخن می‌روند به طور ژنتیکی ناخن‌هایشان دچار مشکل است یا همانند برخی دیگر از جنس، رنگ و حالت ناخن‌های خود ناراضی هستند و از شکنندگی ناخن‌هایشان شکایت می‌کنند، به دنبال کاشت ناخن می‌روند. خانم‌ها با کاشت ناخن احساس رضایت بیشتری از دست‌ها و زیبایی ناخن پیدا می‌کنند.

با انجام طراحی‌های دلخواه روی ناخن‌ها زیبایی آنها دوچندان می‌شود. همین موضوع باعث شده همه خانم‌ها به فکر کاشت ناخن بیفتند و جزء جدایی‌ناپذیر زندگی شده تا با زیبا کردن ناخن‌های خود دست‌های زیباتری داشته باشند.

درآمد زایی با آموزش کاشت ناخن در کرج

درآمد زایی با آموزش کاشت ناخن در کرج

خانم‌های ایرانی در چند سال اخیر اشتیاق زیادی به کاشت ناخن پیدا کردند و استقبال خوبی از خدمات ناخن در آرایشگاه‌ها می‌شود.

با توجه به این موارد ناخن کارها و کسانی که خدمات ناخن انجام می‌دهند، جز پردرآمدترین افراد جامعه به شمار می‌آیند و همین موضوع باعث شده که خانم‌های جوان به فکر آموختن این حرفه پردرآمد باشند و به دنبال مراکز آموزش کاشت ناخن باشند. تا با آموختن این هنر بتوانند کسب درآمد کنند.

برای آموزش کاشت ناخن باید به مراکز آموزش کاشت ناخن مراجعه و در کلاس‌های آموزش کاشت شرکت کرد. ولی قبل از آن بهتر است به صورت تئوری با مراحل و انواع کاشت ناخن آشنا شوید. این دست افراد که به دنبال یادگیری و آموزش کاشت ناخن در کرج هستند، بیشتر به مطالب زیر توجه کنند.

انواع کاشت ناخن

کاشت ناخن به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که تفاوت آنها در نوع مواد و ابزاری است که استفاده می‌شود. روش‌های کاشت ناخن به شش دسته تقسیم می‌شود:

 • کاشت ناخن با مواد پودری
 • کاشت ناخن با مواد ژله‌ای
 • کاشت ناخن میکس
 • کاشت ناخن قالبی
 • کاشت ناخن با فرمر
 • کاشت ناخن با بیبی فرمر

آموزش کاشت ناخن پودر

در اولین روش آموزش کاشت ناخن در کرج، کاشت با مواد پودری از پودر اکرلیک و لیکویید استفاده می‌شود که به وسیله این مواد لایه‌ای محکم روی ناخن‌ها گذاشته خواهد شد و با استفاده از ابزار به آن شکل دلخواه را می‌دهند. کاشت ناخن با مواد پودری به دلیل استحکام بالا از پرکاربردترین و محبوب‌ترین روش‌ها است.

آموزش کاشت ناخن ژله‌ای

در روش کاشت ژله‌ای با استفاده از سه لایه ژل به نام‌های بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاپ شاین اقدام به ساخت لایه‌ای محکم و شیشه‌ای می‌کنند و پس از آن از دستگاه یو وی استفاده می کنند و دست را در آن قرار می دهند و در انتها به وسیله ماده کلینز حالت چسبندگی آن را از بین برد. ماندگاری ناخن‌ها در این روش حدود دو هفته است.

آموزش کاشت ناخن میکس

در این روش همان طور که از عنوانش پیدا است، ترکیبی از مواد پودری و ژله‌ای برای کاشت استفاده می‌شود. این روش محکم و زیباست و نسبت به سایر روش‌ها هزینه بالاتری دارد. این روش در اواخر دوره آموزش کاشت ناخن در کرج آموزش داده می‌شود.

آموزش کاشت ناخن قالب

کاشت قالبی بی کیفیت است، ولی آسوده‌ترین کاشت ناخن خواهد بود و با سرعت انجام می‌شود. در این روش ناخن‌ها باید کمترین تماس را با آب داشته باشند. البته نگران نباید، زیرا این مورد نیز در آموزش کاشت ناخن در کرج، به شما یاد داده خواهد شد.

آموزش کاشت ناخن با فرمر

فرمر وسیله‌ای کاغذی است که روی ناخن نصب می‌شود و به کمک آن طراح ناخن می‌تواند شکل دلخواه را به ناخن‌های شما بدهد.

آموزش کاشت ناخن با بیبی فرمر

در این روش سر سفید ناخن‌ها با بستر ناخن که به رنگ صورتی است ترکیب می‌شود و انتهای ناخن را به رنگ خودش در می‌آید تا با رشد ناخن‌ها طراحی ناخن زیبایی خود را از دست نداده و طبیعی جلوه کند. به این کاشت کاشت ناخن های‌لایت هم گفته می‌شود.

لوازم کاشت ناخن

کاشت ناخن ابزار و لوازمی دارد که با استفاده از آنها این کار را انجام می‌دهند. لوازمی که برای این کار لازم است عبارت‌اند از: کیت کامل کاشت ناخن، سوهان برقی، دستگاه یو وی، پودر کاور ناخن، پودر لیکوئید و اکریلیک، ابزارهای طراحی ظرف و پرایمر.

مراحل آموزش کاشت ناخن

آماده سازی پودر کاشت

پودرهایی که برای کاشت ناخن استفاده می‌شوند، شیمیایی هستند. به همین خاطر قبل از اینکه روی همه ناخن‌ها استفاده شود، ابتدا روی یک ناخن آزمایش می‌کنند و در صورت نداشتن حساسیت کار را ادامه می‌دهند. همچنین برای جلوگیری از عفونت‌های قارچی ناخن از داروی ضد قارچ در ترکیبات استفاده می‌کنند.

زیرسازی

در مرحله زیرسازی ناخن‌ها را کوتاه و تمیز کرده و با استفاده از سوهان برقی ناخن‌ها را مرتب می‌کنند. برای اینکه ناخن مصنوعی بهتر بچسبد، باید ناخن را از کوتیکول جدا کرد. برای این کار ناخن‌ها را برای چند دقیقه در آب قرار می‌دهند و با استفاده از یک ابزار چوبی این کار را انجام می‌دهند.

استفاده از پرایمر ناخن

بعد از زیرسازی ناخن‌ها از پرایمر استفاده می‌کنند. پرایمر چربی و رطوبت باقی مانده روی ناخن را می‌گیرد تا ناخن بهتر بچسبد. پس از آن با استفاده از یک دستمال کاغذی آغشته به استون روی ناخن‌ها را پاک می‌کنند.

چسباندن ناخن

در این مرحله از آموزش کاشت ناخن در کرج، ابتدا ناخن مصنوعی را به اندازه و متناسب با ناخن‌ها و انگشتان شما شکل می‌دهند و آن را با استفاده از چسب ناخن روی ناخن طبیعی می‌چسبانند.

تهیه پودر ناخن

پودر اکریلیک و لیکوئید را در ظرف‌های جداگانه می‌ریزند. با استفاده از براش، مخلوطی از این مواد را روی ناخن‌ها می‌مالند. با مهارت خاصی این مواد را روی ناخن پخش می‌کنند. بعد اجازه می‌دهند تا مواد روی ناخن‌ها کاملاً خشک شوند.

کاشت ناخن

در مرحله آخر ناخن‌ها را بار دیگر سوهان کشی می‌کنند و به شکل و حالت دلخواه در می‌آورند. سپس روی ناخن‌ها را کاور می‌کشند. کاور بسته به سلیقه شما می‌تواند رنگی باشد یا به رنگ طبیعی ناخن‌هایتان باشد. کاور کردن ناخن‌ها باعث زیبایی و استحکام آنها می‌شود و همچنین باعث براقی و شفافیت ناخن‌ها می‌گردد.

پس از کاشت ناخن باید از آنها مراقبت کنید. پس از دو هفته که ناخن‌ها رشد می‌کنند یا باید دوباره کاشت انجام دهید یا آنها را ترمیم کنید.

اگر بعد از کاشت، ناخن‌های شما به رنگ سبز یا زرد تغییر رنگ پیدا کردند، نشانه عفونت‌های قارچی است و دیگر نباید کاشت ناخن را ادامه دهید. البته با آموزش کاشت ناخن در کرج به صورت حرفه‌ای این موارد آموزش داده خواهد شد.

نکته‌ای که بسیار قابل توجه است، این خواهد بود که مراکزی که به اصول بهداشتی پایبند هستند و از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌کنند. این موضوع در هنگام یاد دادن به هنرجوها و آموزش کاشت ناخن در کرج رعایت خواهد شد.

بهترین دوره آموزش کاشت ناخن در کرج

بهترین دوره آموزش کاشت ناخن در کرج

اگر به دنبال آموختن این هنر به صورت تخصصی هستید، مراکزی هستند که دوره‌های آموزش کاشت را برگزار می‌کنند. با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید در این زمینه وارد بازار کار شوید.

دوره آموزش کاشت ناخن

در دوره آموزش کاشت ناخن فرایند کامل کاشت ناخن با روش‌های مختلف آموزش داده می‌شود. این دوره شامل آموزش کامل مربوط به کاشت ناخن از جمله آشنایی با ابزارهای کاشت، آموزش کاشت پایه، آموزش کاشت با تیپ، آموزش کاشت ناخن با فرمر، کاشت ناخن پودری، هلویی، ژله‌ای و لمینت ناخن می‌شود. سرفصل‌های دوره‌های کارآموزی اولیه در آموزش کاشت ناخن در کرج عبارت‌اند از:

 1. ژل ناخن
 2. مانیکور و پدیکور تر و خشک
 3. و غیره

در دوره مبتدی هنرجو از روش‌های حفظ بهداشت ناخن اطلاعات کسب کرده و به صورت عملی با انواع کاشت و مزیت‌های آن‌ها و نحوه سوهان کشی، حرکت صحیح دست هنگام کار و میزان مناسب فشار دست روی ناخن‌ها آشنا می‌شوند.

البته افراد نیمه ماهر نیز یک دوره خواهند داشت که در آن همه این موارد به صورت پیشرفته آموزش داده خواهد شد. قادر هستید که به بهترین روش اقدام به کار کنید و مراجعین بیشتری را داشته باشید. حواستان باشد که این کار انتها نخواهد داشت و تا مدت ها باید ادامه دهید.

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در کرج

برای آموزش این حرفه پردرآمد باید به دنبال بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن باشید. اگر در استان البرز زندگی می‌کنید، باید یکی از با کیفیت ترین مرکز آموزش کاشت ناخن در کرج را پیدا کنید.

قیمت آموزش کاشت ناخن در کرج متفاوت است و با توجه به نوع آموزش هزینه دریافت خواهد شد. کسانی که می‌خواهند در کرج آموزش ببینند باید در مورد قیمت آموزش اطلاع کسب کنند.

شیما قره داغی تلفن تماس 4 3 7 6 9 0 3 2 1 9 0

4.5/5 - (30 امتیاز)

113 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *