آموزش کاشت ناخن در عظیمیه با شیما قره داغی تلفن تماس 4 3 7 6 9 0 3 2 1 9 0

کاشت ناخن از روش های زیباسازی ناخن ها است. افراد با یادگیری دوره های آموزش کاشت ناخن در عظیمیه سالن ناخن شیما قره داغی می توانند درآمد زیادی از استقبال مردم برای کاشت ناخن کسب کنند.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای شیما قره داغی ( انجمن ناخن )

ناخن ها از اعضای کراتینی بدن هستند که نقش زیادی در زیبایی دارند. به همین دلیل بسیاری از خانم ها به دنبال یادگیری روش های زیباسازی ناخن ها هستند. به طور کلی خیلی از خانم ها ناخن های زیبایی ندارند و در صورت بلند شدن نیز مستحکم نیستند و خیلی زود می شکنند. این خانم ها ترجیح می دهند که به سمت کاشت ناخن بروند تا ناخن های زیباتری داشته باشند.

کاشت ناخن برای افرادی که به طور دائم در حال جویدن ناخن هستند، نیز بسیار مناسب می باشد. افرادی که از روش زیباسازی کاشت ناخن استفاده می کنند، باید هر دو هفته یک بار به ترمیم ناخن های کاشته شده خود بپردازند. زیرا ناخن های طبیعی رشد می کنند و از زیر قسمتی که توسط ناخن های مصنوعی پوشش داده نشده اند، دیده می شوند.

یادگیری دوره های آموزش کاشت ناخن در عظیمیه  نیازمند یادگیری انواع روش های کاشت ناخن، مراحل انجام آن و آشنایی با ابزار استفاده برای کاشت ناخن می باشد.

آموزش کاشت ناخن در عظیمیه و معرفی روش های آن

کاشت ناخن با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود. ما در اینجا به ذکر برخی از محبوب ترین آنها می پردازیم.

آموزش کاشت قالب

در این روش کاشت ناخن از ناخن های مصنوعی طرح دار، برای چسباندن روی ناخن های طبیعی استفاده می شود. ناخن کاران هیچ گونه سوهان کشی روی این ناخن ها انجام نمی دهند، به همین دلیل دوام زیادی ندارند.

آموزش کاشت پودر

در این روش کاشت ناخن، ناخن های مصنوعی روی ناخن های طبیعی چسبانده می شوند. سپس با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و پودرهای دندان پزشکی پوشانده می شوند. حالا ناخن ها به اندازه دلخواه و به صورت متوازن کوتاه می شوند و با استفاده از سوهان برقی دورگیری می شوند.

آموزش کاشت ژله ای

تمامی مراحل این نوع کاشت ناخن مانند روش کاشت پودری می باشد با این تفاوت که ژل ناخن به صورت آماده خریداری می شود. در کاشت ناخن ژله ای، بعد از استفاده از مواد ضدعفونی کننده، روی ناخن ها را با استفاده از ژل ها می پوشانند. در خاتمه نیز باید با استفاده از دستگاه uv ناخن ها را خشک کرد.

کاشت میکس ناخن

در این روش، از دو روش پودری و ژله ای کاشت ناخن به صورت ترکیبی استفاده می شود. افراد در استفاده از این روش کاشت ناخن ابتدا به ضدعفونی کردن و سوهان کشی ناخن ها می پردازند و سپس اقدام به کاشت پودری می کنند. در مرحله بعد کاشت ناخن لایه ای از مواد ژله ای را روی ناخن ها قرار می دهند و آنها را با استفاده از دستگاهUV  خشک می کنند.

کاشت هلویی ناخن

این روش کاشت ناخن برای خانم هایی که ناخن های کوتاه دارند، مناسب است. در این روش کاشت ناخن قسمت صدفی ناخن ها پوشانده می شود.

مربی و مدرس طراحی و کاشت ناخن

مراحل آموزش کاشت ناخن در عظیمیه

افراد در مرحله ابتدایی آموزش کاشت ناخن در عظیمیه باید از کیت های آماده لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن استفاده کنند. کیت های کاشت ناخن شامل پودرها و مواد EMA، ناخن های مصنوعی، قلم های طراحی ناخن ها، چسب ناخن، پودرهای لیکوئید، آکریلیک و پرایمر، دستگاه سوهان برقی و یو وی هستند. برای کاشت ناخن ابتدا باید به زیرسازی ناخن ها پرداخت، باید ناخن ها را سوهان کشید و تا حد ممکن قطر آنها را کم کرد.

در هنگام کاشت ناخن، برای چسبندگی بیشتر ناخن های مصنوعی، باید کمی روی ناخن های طبیعی را خراش داد. در کاشت ناخن، باید ناخن ها را با استفاده از مواد مختلف به خوبی ضد عفونی کرد. گفتنی است افراد در ادامه مراحل کاشت ناخن باید از پرایمر به منظور برطرف کردن رطوب و چربی روی ناخن ها استفاده کنند. رطوبت و چربی، میزان چسبندگی ناخن مصنوعی به ناخن طبیعی را کاهش می دهد.

در مرحله بعد کاشت ناخن، باید ناخن های مصنوعی را به اندازه های دلخواه در آورد و آنها را با چسب ناخن به ناخن های طبیعی چسباند. سپس باید با استفاده از براش هایی مجزا، ناخن ها را با استفاده از مواد لیکوئید و اکریلیک پوشاند.

افراد در هنگام کاشت ناخن باید به میزان غلظت مواد دقت کنند تا مواد به صورت گلوله گلوله روی ناخن ها قرار نگیرند و کاملا یک دست باشند. آنها در مراحل انجام کاشت ناخن باید از قلم های مناسب استفاده کنند و قلم ها را به شیوه درستی روی ناخن ها حرکت دهند.

افراد بعد از همه این اقدامات باید با دورکاری و سوهان کشی مواد اضافی را از لبه های ناخن ها پاک کنند و سایز آنها را به شکل دلخواه تغییر دهند. در مرحله پایانی آموزش کاشت ناخن در عظیمیه باید ناخن ها را با استفاده از کاورهای رنگی، ساده و یا بی رنگ پوشاند.

توجه به نکاتی در مورد کاشتن ناخن

 • خانم ها باید برای استفاده از روش های کاشت ناخن به منظور زیباتر کردن ناخن های خود به افراد مجرب مراجعه کنند.
 • مراجعه به افراد غیر حرفه ای سبب می شود که مراحل کاشت ناخن به خوبی انجام نشود و اکسیژن لازم به ناخن های طبیعی بدن نرسد.
 • در این هنگام است که رنگ ناخن ها کدر می شود و ریشه آنها آسیب می بیند.
 • ناخن کاران حرفه ای باید در هنگام کاشت ناخن به خوبی ناخن های طبیعی و مصنوعی را ضد عفونی کنند.
 • در غیر این صورت ممکن است انواع بیماری های عفونی و قارچی به سراغ ناخن های طبیعی بروند.
 • ناخن کاران باید قبل از کاشت ناخن مواد شیمیایی را روی ناخن یکی از انگشتان فرد امتحان کنند.
 • در این صورت است که با کاشت ناخن حساسیتی روی انگشتان فرد ایجاد نمی شود.
 • ناخن کاران باید در هنگام کاشت ناخن به مقدار مواد استفاده شده(پودر و ژل) و میران سوهان کشی دقت کنند تا ناخن ها زود نشکنند.
 • افراد نیز باید دقت کنند که بعد از کاشت ناخن مواظب وارد شدن ضربه به ناخن هایشان باشند.
 • افرادی که از روش ژله ای کاشت ناخن استفاده کرده اند نباید در معرض هوای خشک قرار گیرند.
 • دست هایی که دارای ناخن های کاشته شده هستند نباید در معرض مواد شیمیایی قرار گیرند.

جهت کاشت ناخن و آموزش کاشت ناخن در کرج و عظیمیه با سالن ناخن شیما قره داغی در ارتباط باشید.

شیما قره داغی تلفن تماس 4 3 7 6 9 0 3 2 1 9 0

4/5 - (4 امتیاز)