کاشت ناخن، ترمیم و مانیکور توسط ناخن کار سالن حرفه ای در کرج

سالن ناخن شیما بهترین سالن ناخن در طالقانی کرج، ارائه دهنده خدمات کاشت ناخن در کرج بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی.

سالن ناخن در طالقانی کرج و اتفاقاتی که در این سالن ها می افتد

یکی از مراتب زیبایی و جلوه بیشتر در نزد خانمها داشتن ناخن های تمیز و سالم و تا حدودی بلند است. البته داشتن ناخن های محکم و سالم با توجه به ویژگی هایی که هر فرد به طور ارثی دارد و البته نوع تغذیه او، همیشه امکانپذیر نیست. به همین دلیل است که کاشت ناخن در چند سال اخیر در سراسر کشور گسترش پیدا کرده و تقریبا با استقبال هم روبرو بوده است.خانم های کرجی که علاقه مند به کاشت ناخن هستند می توانند با کمک این مقاله سالن ناخن در طالقانی کرج با جدیدترین متد را پیدا کنند و با آن آشنا شوند.

کاشت ناخن ظرافت های خاص خود را دارد و هر شخصی به راحتی نمی تواند ادعای ناخن کار حرفه ای بودن را داشته باشد.

کاشت ناخن چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم راجع به ویژگی های یک سالن ناخن در کرج که توانسته امتیازات کافی را کسب کند، صحبت کنیم، بد نیست کمی به طور مختصر با کاشت ناخن و باید و نبایدهای این مهارت آشنایی پیدا کنیم.

هر خانمی ممکن است به دلایل مختلفی اقدام به کاشت ناخن کند. مهمترین مسئله عدم رشد کافی ناخن ها و همچنین عدم مقاومت ناخن و شکنندگی آنها است. ناخن ها در کاشت، مصنوعی هستند و البته تنوع و زیبایی خاص خود را هم دارند. این ناخن های مصنوعی با مواد مخصوصی به سطح ناخن اصلی چسبانده شده و نیاز است که هر از چند گاهی هم مورد ترمیم قرار بگیرند. زیرا ناخن زیرین در حال رشد است و باید هماهنگی بین این دو سطح بوجود آید.

با توجه به اینکه کاشت ناخن باید توسط یک فرد کاملا متخصص صورت بگیرد و بهترین مواد مورد استفاده قرار بگیرند، حتما بهترین و مجرب ترین سالن ها را در نظر بگیرید. اگر به دنبال بهترین سالن ناخن در طالقانی کرج هستید، حتما با مراجعین قبلی سالن موردنظرتان کمی مشورت کنید و نظرخواهی کنید. معمولا ناخن کارهای خوب و با تجربه خیلی سریع می توانند خود را برای عموم خانمها معرفی نمایند. چهره به چهره و یا در فضای مجازی.

بهترین سالن ناخن در طالقانی کرج

خصوصیات اصلی و مهم  یک سالن ناخن در طالقانی کرج، چه باید باشد؟

  1. اولین و مهمترین ویژگی یک سالن ناخن این است که توسط فردی کاملا ماهر و با تجربه و البته با سلیقه و صبور اداره شود. چون مهارت ناخن کار در این پروسه حرف اول را می زند. متاسفانه امروزه کم نیستند افراد بی تجربه ای که مدعی کاشت ناخن با قیمت های پایین تر هستند که علاوه بر برآورده نکردن خواسته مشتری خود، حتی در بسیاری از مواقع سبب ایجاد خسارت و آسیب به ناخن های فرد هم خواهند شد.
  2. استفاده از بهترین متریال حرف مهم بعدی است که باید یک سالن ناخن نمونه بزند. استفاده از مواد فیک و تقلبی شاید در ظاهر چیزی کم از مواد اصل نداشته باشند، اما به مرور زمان هم باعث آسیب به سلولهای پوست و ناخن خواهند شد و می توانند عامل بیماری زا محسوب شوند و هم اینکه دوام و ماندگاری ناخن کاشته هم زیاد نخواهد بود و این یعنی متقبل شدن هزینه های اضافه.
  3. یک ناخن کار حرفه ای، همیشه خود را در معرض آموزش و یادگیری قرار می دهد و با متد روز دنیا پیش می رود. روش های کاشت ناخن متنوع و گوناگون هستند و هر کدام مزایا و یا معایب خاص خودشان را هم دارند. ناخن کارها باید با همه آنها آشنایی داشته باشند تا در برابر سوالاتی که ذهن مشتری را پر کرده بتواند به طور صریح پاسخی بدهد.
  4. اگر شما به دنبال سالن ناخن در طالقانی کرج می گردید و به ظاهر و آراستگی فرد ناخن کار و همچنین محیط او اهمیت زیادی می دهید، اطمینان داشته باشید کار درستی انجام می دهید. کاشت ناخن به دلیل تماس با سطح ناخن و احتیاط هایی که باید در حین کاشت به منظور عدم تجمع و رشد باکتری و قارچ در زیر ناخن، صورت بگیرد، خودبه‌خود حساسیت بالایی دارد. محیط خفه و بسته و عدم رعایت نکات بهداشتی در محیط و توسط فرد ناخن کار می تواند یک زنگ هشدار برای شما باشد. شما باید کاملا از ضدعفونی شدن وسایل و تجهیزات کاشت اطمینان حاصل کنید. همچنین ظرف آبی که برای هر مشتری استفاده می شود باید تخلیه شده و از آب تمیز پر شود.
  5. یک سالن ناخن حرفه ای، باید از تاپ کات های مناسب و باکیفیت استفاده کند. تاپ کات ها سبب می شوند که طراحی ناخن دوام و ماندگاری طولانی پیدا کند. خصوصیت یک تاپ کات با کیفیت آن است که در مدت زمان کوتاه مثلا در عرض 5 تا 10 دقیقه خشک می شود و نیاز به زمان طولانی ندارد.
  6. سالن خوب، سالنی است که انواع و اقسام رنگ لاکها را در کلکسیون خود داشته باشد تا شما هر طرحی که دوست داشته باشید را روی ناخن خود بتوانید پیاده کنید.
  7. کیفیت بالا در طراحی و کاشت ناخن تنها گزینه مطلوب مشتری نیست! برخورد مناسب، خونگرم و مهربانانه و همچنین کمک کردن به مشتری برای پوشیدن لباس و آماده شدن وی بعد از اتمام کار، هم می توانند گزینه ‌هایی باشند که مشتری را برای بازگشت دوباره و تبلیغ خوب، ترغیب می کند.

بهترین سالن ناخن در طالقانی کرج، با شرایط مناسب را چطور بشناسیم؟

ما تا حدودی سعی کردیم ویژگی های یک سالن ناخن حرفه ای را برای شما عزیزان بازگو کنیم. لازم به ذکر است که برای جستجو و یافتن سالن ناخن خوب در هر شهری که هستید، مانند کرج، حتما با افرادی که قبلا این کار را انجام داده اند مشورت نمایید. اگر برای اولین بار است که قصد کاشت ناخن دارید، حتما از مزایا و معایب این کار سعی کنید باخبر شوید. زیرا معمولا از بین بردن ناخن کاشته شده در صورت پشیمانی شما، خیلی راحت و آسان نخواهد بود.

قیمت ها را با هم مقایسه کنید. همانطور که قیمت های بالا تضمین کننده کار عالی نیستند، قیمت های خیلی پایین هم می تواند کمی حساسیت برانگیز باشد. با کمی جستجو می توانید حد واسط را بین این دو پیدا کنید که مسلما قابل قبول تر خواهد بود .

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *