آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای شیما قره داغی ( انجمن ناخن )

در این روزها از بعضی از افراد می ‌شنویم که کاشت ناخن درآمد بالایی دارد. حتی بعضی از اشخاص می‌ گویند که آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی، همانند مشاغل دانشگاهی است! حال با وجود این در آمد عالی، بسیاری از افراد در تلاش هستند که بتوانند این حرفه را یاد بگیرند. به همین دلیل مراکز بسیاری در جهت آموزش کاشت ناخن پدیدار شده‌اند. لذا ما توصیه می‌کنیم که اگر شما هم از کسانی هستید که می‌خواهید این حرفه را یاد بگیرید از آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی استفاده کنید. اما چرا این نوع مدرک؟

چون آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی به طور قطع هم معتبر‌تر است و هم می ‌تواند شما را برای کار گسترده‌ تر در عرصه جهانی آماده کند. حال از آن‌جایی که تمامی مراکز آموزشی کاشت ناخن معتبر نیستند، ما در این مقاله تلاش کرده ‌ایم که هم یکی از بهترین مراکز کاشت ناخن را به شما معرفی کنیم و هم درباره مدرک بین المللی حرف بزنیم. بنابراین اگر می ‌خواهید که خیلی زود با کاشت ناخن به یک درآمد خوب برسید، پیشنهاد می‌ کنم که این مقاله ما را از دست ندهید.

آموزش کاشت ناخن در تهران با مدرک فنی و حرفه ای ، بین المللی تلفن تماس 09123096734

کاشت ناخن از جمله مواردی است که در این روزها توانسته طرفداران زیادی در بین مردم پیدا کند. دلیل این پرطرفدار بودن هم، زیبایی دو چندانی است که با وجود آن ها به دست‌ها هدیه داده می‌ شود. برای مثال اگر شما هم دستان خود را که کاشت ناخن در آن انجام داده‌اید با دستان بدون کاشت خود مقایسه کنید، زیبایی دو چندان دست‌ها را به وضوح می ‌توانید ببینید. حال خوب است بدانید این کاشت ناخن برای همه یکسان نیست و هر فردی سلیقه خاصی در کاشت دارد. لذا با توجه به این سلیقه ‌های متفاوت، روش‌های کاشت مختلفی هم ابداع شده است. بنابراین ما در ادامه شما را این روش‌های کاشت آشنا می کنیم.

انواع آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی

انواع کاشت ناخن با مدرک بین المللی به این دسته ‌ها تقسیم بندی می ‌شوند: کاشت ناخن ژله‌ ای، پودری، نمازی، هلویی، قالبی و فرنچ دائم. حال در ادامه شما را  این انواع کاشت‌ آشنا می‌کنیم. اما قبل از آن خوب است این موضوع را بدانید که متفاوت بودن کاشت ناخن می ‌تواند شما را نسبت به عقاید مذهبی خود نیز یاری کند. برای مثال بسیاری از افراد اعتقاد دارند که کاشت ناخن موجب می ‌شود که وضو باطل شود. اما با کاشت ناخن نمازی شما در این مورد می ‌توانید مختارانه تصمیم گیری کنید. اما چرا؟

آموزش ناخن نمازی

با این کاشت ناخن شما می‌توانید به راحتی وضو بگیرید و یا غسل خود را بدون وجود مانعی به نام ناخن کاشت شده انجام دهید. در واقع این ناخن ‌ها را در طی روز می‌ توانید در بیاورید و دوباره بگذارید. خبر خوب درباره این نوع کاشت ناخن این است که کاشت ناخن نمازی قیمت کمتری نیز نسبت به انواع دیگر کاشت ناخن دارد. اما این قیمت پایین ناخن‌ها موجب نمی‌ شود که آن‌ها شمایل نا زیبایی را برای شما بسازند و بلکه از نظر طراحی نیز این نوع ناخن‌ها واقعا زیبا ساخته شده اند.

آموزش کاشت ناخن قالبی

این روش از جمله روش‌های کاشت ناخن با مدرک بین المللی راحت و سریع است. در واقع حتی می ‌شود  گفت که این روش، راحت ‌ترین روش کاشت ناخن در بین انواع دیگر روش های کاشت است. تقریبا بیشتر افراد می ‌توانند روش کاشت قالبی را یاد بگیرند. در کاشت ناخن قالبی مانند اغلب روش‌ های دیگر از پودر ضد قارچ استفاده می ‌کنند و در نهایت قالب را به ناخن فرد می ‌چسبانند. نکته‌ ای که در این روش باید بدانید در رابطه با هوا گیری ناخن‌ ها است. یعنی شما پس از کاشت احتمال دارد که در زیر ناخن های خود هوا ببینید. این امر به دلیل عدم سوهان کشیدن ناخن‌ها و همچنین استفاده نکردن از چسب در روش قالبی است.

آموزش کاشت ناخن پودری و ژله‌ ای

از دیگر مواردی که در آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی یاد می ‌گیرید، کاشت ناخن پودری و ژله‌ ای است. این دو روش تقریبا مشابه هم هستند. عمده تفاوت این دو روش با هم در دستگاهی محسوب می‌شود که در روش ژله‌ ای برای خشک کردن ناخن‌ ها به کار می برند. در هر دو این روش ها کمی مانیکور( درباره مانیکور در ادامه حرف می‌زنیم) ساده قبل از انجام به بهتر شدن نتیجه کار کمک می کند. پس از مانیکور تیپ های مناسب هر انگشت را می چسبانند. در مرحله بعد مواد مخصوص را می‌گذارند و بعد از سفت شدن مواد سوهان می‌‌کشند. حال در این مرحله سطح ناخن ها را صاف می کنند و لاک زدن ژلی هم در مرحله بعدی کار قرار می‌گیرد. در انتها نیز اگر قرار بود ناخن ژله‌ای شود آن را در دستگاه مخصوص قرار می دهند.

آموزش کاشت ناخن فرنچ دائم

در آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی  تقریبا غیر از روش قالبی بیشتر روش های کاشت ناخن از انواع روش های پودری محسوب می ‌شوند. کاشت ناخن فرنچ دائم نیز از این حالت کاشت به طریق پودری بودن مستثنا نیست. اما فرقی که این روش کاشت ناخن با انواع دیگر دارد راحتی آن است. در واقع در این شیوه هم مانند شیوه کاشت قالبی، شما به عنوان فرد متقاضی یادگیری به راحتی می ‌توانید آن را آموزش ببینید. ولی در کل باید بدانید که  آموزش کاشت ناخن بین المللی به مراتب از آموزش های دیگر کامل تر است.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی برای مانیکور و پدیکور

خوب است بدانید در بیشتر مراکز آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی، پدیکور و مانیکورنیز انجام می‌ شود. اما پدیکور و مانیکور چیست؟ پدیکور و مانیکور هر دو در نهایت مفهوم تقریبی رسیدگی به دست ها و پاها را پیاده سازی می‌ کنند. ولی فرق این دو روش این است که پد به معنای پا  و مان معنای دست می‌باشد. در هر حال روش کلی این دو عملکرد به این طریق است که متقاضی را به محل مورد نظر می ‌برند و سپس ناخن‌ های او را از هرگونه لاک پاکسازی می ‌کنند. حال ناخن ‌های دست و پا ها را برای جلوه بهتر سوهان مناسبی می ‌کشند.  بعد حوله ای را برای جلوگیری از کثیف شدن دست‌ ها و پا ها قرار می دهند و با روغنی شروع به تقویت ناخن ‌ها می ‌کنند. در مرحله بعد ناخن‌ها را با مواد شوینده صابونی خاصی تمیز کرده و در نهایت با استفاده از روشی مخصوص گوشت ناخن ها را به عقب می‌ کشند.

 آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در کجاست؟

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در مراکز فراوانی انجام می ‌گیرد. اما همه این مراکز معتبر نیستند و شما برای آموزش یک کاشت ناخن حرفه ای، نیاز خواهید داشت که در محل های معتبر در این زمینه آموزش ببینید. پیشنهاد ما به شما برای یادگیری مناسب این حرفه مرکز کاشت ناخن شیما قره داغی است. در این روش شما انواع روش های کاشت ناخن و همچنین مانیکور و پدیکور را به طور کامل و همراه با مدرک بین المللی فرا می گیرید. پس این مرکز را فراموش نکنید و در لیست خود برای آموزش قرار دهید.

چرا آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در تهران

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی به دلایل بسیار زیادی برای افراد مشتاق به  آموزش این حرفه اهمیت دارد. دلیل این امر در درجه اول به سبب مدرک معتبری می‌باشد که به دانشجویان مشتاق مدرک بین المللی داده می‌شود. در درجه دوم شما در این نوع آموزش به مراتب کار عملی بهتری یاد می ‌گیرید. در واقع با این روش شما ناخن هایی زیباتر را به مشتری ها تحویل می ‌دهید و حتی در آینده خودتان هم می توانید مرکز کاشت ناخن مناسبی را راه اندازی کنید.

نکته جالب دیگر درباره آموزش کاشت‌ ناخن با مدرک با بین المللی در ایران، جهانی بودن آن است. این موضوع یعنی این که اگر شما آموزش کاشت ناخن با مدرک المللی را در پیش بگیرید، می توانید در اغلب کشورهای دیگر نیز مشغول به کار شوید. در آموزشگاه‌های بین المللی حرفه ای یک مربی خاص را که در خارج از ایران دوره دیده است، برای تدریس می‌آورند. با وجود این مربی، افراد دیگر خواهان یادگیری نیز می توانند از آموزش های متمایز جهانی بهره ببرند و مدرک بین المللی آن ‌مرکز را هم برای خود کسب کنند.

جمع بندی

در این مقاله ما درصدد بودیم که به شما آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی را آموزش دهیم. بنابراین هم نکاتی درباره انواع کاشت ناخن گفتیم و هم مطالبی در رابطه با مراکز کاشت ناخن معتبر به میان آوردیم. همچنین در رابطه با مدرک بین الملی کاشت ناخن در ایران نیز حرف زدیم.  حال اگر شما  هم از افرادی هستید که به این آموزش ها علاقه دارید مطالب آینده ما را نیز از دست ندهید.

5/5 - (1 امتیاز)

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *