آشنایی با آموزش و خدمات کاشت قالب ناخن

در این مطلب می خواهیم نکاتی را در مورد خدمات کاشت قالب ناخن بیان کنیم. این نوع کاشت، روشی برای کاشت ناخن است که هم برای کاشت پودری و هم ژلیش مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای خدمات کاشت قالب ناخن می توان به سرعت بالای انجام این نوع کاشت ناخن اشاره کرد. به همین علت است که بسیاری از ناخن کارهای حرفه ای به منظور صرفه جویی در زمان به خصوص در ایام آخر سال و نزدیکی عید از این روش استفاده می کنند.

پیش از توضیح مراحل خدمات کاشت قالب ناخن بهتر است بدانیم که برای تمامی ناخن ها نمیتوان از یک روش کاشت استفاده کرد و انتخاب روش مناسب کاشت برای ناخن های مراجعه کننده، نیازمند آموزش صحیح و تجربه و مهارت بالا می باشد. به عنوان مثال انجام خدمات کاشت قالب ناخن برای کسانی که تایپیست هستند یا خیلی با کیبورد کامپیوتر کار می کنند و یا کسانی که خیلی استخر می روند مناسب نیست. چرا که بر اثر ضربه یا رطوبت فراوان، احتمال هوا گرفتن مواد کاشت، افزایش یافته و همین امر موجب ایجاد بستری برای رشد قارچ ناخن می گردد. همچنین توصیه می کنیم با روش خدمات کاشت قالب ناخن و بدون تیپ گذاری، ناخن های خیلی بلند نکارید.

مراحل انجام کاشت قالب ناخن

 • سوهان کشی اولیه انجام میشود و صدف ناخن برای انجام کاشت آماده میگردد.
 • محلول ضد قارچ بر روی تمامی سطح صدف ناخن زده میشود.
 • عمدتا در این روش، نیازی به تیپ گذاری نیست، اما در صورت تمایل مشتری به داشتن ناخن های بلندتر، تیپ گذاری طبق اصول انجام میشود.
 • تیپ ها به وسیله کاتر ناخن به اندازه دلخواه کوتاه میشوند.
 • با استفاده از سوهان برقی خط تیپ کاملا محو شده و هم سطح ناخن میگردد.
 • در این مرحله سطح ناخن به پرایمر ناخن آغشته میشود.
 • انتخاب قالبی با سایز مناسب برای ناخن ها بسیار حائز اهمیت است. پس از انتخاب قالب، مواد گذاری از قسمت پایین قالب شروع میشود.
 • به منظور پیشگیری از خشک شدن مواد، بایستی ناخن کار سرعت عمل بالایی داشته باشد.
 • قالب را از بخش پایین ناخن بر روی ناخن قرار داده و به مدت پنج دقیقه محکم نگه میداریم.
 • تمامی مراحل خدمات کاشت قالب ناخن برای همه ناخن ها تکرار میشود و پس از اتمام کار شروع به جداسازی قالب ها میکنیم.
 • در نهایت ناخن کار با سوهان دستی فرم دلخواه را به ناخن های مشتری می دهد. اکنون دیگر ناخن اماده یِ لاک زدن و طراحی می باشد.

مزایای انجام خدمات کاشت قالب ناخن

مزایای انجام خدمات کاشت قالب ناخن

این نوع کاشت ناخن، ظاهری براق و مرتب و فوق العاده زیبا دارد. همین امر موجب میشود که پس از اتمام کار نیاز به سوهان کشی نداشته باشد و همین امر یکی از دلایل سرعت بالای این کاشت است.

کاشت قالب ناخن مزایای بسیاری دارد. اما همان طور که گفتیم چنانچه اصولی و درست انجام نشود، معایب زیادی از قبیل هوا گرفتن کاشت به همراه دارد و ممکن است موجب ایجاد قارچ ناخن گردد.

پس بهتر این است که به عنوان یک ناخنکار تا کاملا به این نوع کاشت مسلط نشده اید از انجام آن خودداری نمایید. از سایر نکات مهم دیگر که در توضیح مراحل هم بیان شد، انتخاب قالب ناخن با سایز مناسب است. زیرا قالب بزرگ تر یا کوچک تر می تواند موجب ایجاد ظاهری ناخوشایند و ایجاد اختلال در مراحل انجام کار شود. همچنین جدا کردن قالب ها از ناخن نیز بایستی با ریزبینی و دقت بالایی انجام شود. آکادمی آموزش کاشت قالب ناخن ما با داشتن پرسنلی مجرب و کاربلد، آماده ارائه خدمات در جهت آموزش کاشت ناخن بصورت اصولی به شما عزیزان می باشد.

روش انجام کاشت قالب ناخن

 در این نوع کاشت، مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می‌گذارند تا شکل آن را به خود بگیرد. سپس همانطور که گفتیم نخست ناخن کار مواد ضد قارچ را بر روی ناخن می‌زند و سپس قالب را بر روی ناخن فشار می‌دهد تا مواد بر روی ناخن خشک گردد. پس از چند دقیقه ناخن مصنوعی برداشته می شود. در این نوع کاشت، دیگر سوهان‌کشی نیاز نیست و چسب ناخن نیز به کار نمی رود.

این نوع کاشت را می توان آسان‌ترین و در عین حال بی‌کیفیت‌ترین نوع کاشت معرفی کرد. در این نوع کاشت به این علت که سوهان‌کشی انجام نمی‌شود پس از مدت کوتاهی ‌اصطلاحا ناخن هوا می‌گیرد و جمع شدن هوا زیر ناخن یکی از مهم‌ترین دلایل برای ایجاد قارچ است. در این نوع کاشت بایستی مراقب باشید تا ناخن‌ها حداقل تماس را با آب داشته باشند.

خدمات کاشت قالب ناخن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

عمدتا این نوع کاشت به افرادی که زمان محدودی برای رسیدگی به ناخن‌هایشان دارند توصیه می‌شود. از آنجایی که در این نوع کاشت بایستی کمترین تماس را با آب داشته باشید، خانم های خانه‌دار بهتر است از انتخاب این نوع کاشت پرهیز کنند. این کاشت در زمان کمتری انجام میشود، به سوهان‌کشی نیاز ندارد و جلوه مرتب و زیبایی به ناخن ها می بخشد.

جهت دریافت خدمات کاشت ناخن و آموزش کاشت ناخن می توانید با سالن ناخن شیما قره داغی در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

38 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *